RENGINIAI

Bir 26

Gydanti poezija šiltą birželio vakarą

Dvasinis augimas – nenutrūkstamas procesas, kai manaisi jau pasiekęs vienas viršūnes, atsiveria kitos, neretai tik po kurio laiko susivoki, kokias vertingas pamokas atnešė patirti išbandymai. Vidinės kelionės ne iš lengvųjų – ir šiltą birželio vakarą kviečiame pasikalbėti apie tai, paėjėti kartu.

Diskusijas moderuos Egle Murauskaite o savo poeziją skaitys Neringa Rekasiute.

Tai – gydanti poezijos knyga, padedanti rasti kelią į šviesą, kada irtis per gyvenimą pasidaro per sunku.

Autorė Neringa Rekašiūtė kviečia leistis į nepaprastai atvirą, kartais skausmingą, tačiau visada išlaisvinantį susidūrimą su savimi.

Apie knygos autorę:

Neringa Rekašiūtė yra viena žymiausių Lietuvos fotografių, socialinių iniciatyvų kūrėja, pilietinio judėjimo „Moterys Kalba“ bendraįkūrėja, poetė. Pradėjusi karjerą kaip mados fotografė, Neringa netrukus suprato, kad greita mados industrija ne jai ir sukūrė savo išskirtinį braižą fotografuodama nuogą kūną gamtoje. Pasaulyje ir Lietuvoje autorė labiausiai išgarsėjo socialinius klausimus nagrinėjančiais projektais: „Jie laimėjo loteriją“, „Superherojės“, „#Mūsųdaug„, „Islamas Lietuvoje“, „Atominė Tapatybė“. Neringos darbai buvo publikuoti tokiuose leidiniuose kaip The Guardian, The Huffington Post, Dazed&Confused, Vanity Fair Italia, Wonderland Magazine ir kt. How to Swim Through Pain yra pirmoji autorės poezijos ir fotografijos knyga.

Apie diskusijos moderatorę:

Eglė E. Murauskaitė yra Marylando Universiteto vyr. mokslininkė. 
Su Nanook komanda ji rengia kasmėnesines tinklalaides NYLA Update apie ilgalaikes tendecijas ir įvykius formuojančius pasaulį. Vilniuje Eglė aktyviai prisidėjo prie įvairių formatų knygų ir diskusijų klubų – tikimės, kad ši veikla ir Palangoje ras savo žmonių ratą 

Leave a Reply