RENGINIAI

Rgs 18

Puodeliavimo dirbtuvės su Nomeda Marčėnaite Palangoje

REGISTRACIJA (privaloma dėl riboto vietų skaičiaus):
https://goo.gl/forms/3A1TrJWbOygAyG4k1

Ar jums pažįstamas nerimo, bėgimo ir nuolatinio vėlavimo jausmas, kai darbai, įvykiai ir žmonės sukasi begalinėje karuselėje, o jūs tik stebite bėgantį pro šalį gyvenimą? Ar pastebėjote, kad kuo greičiau bėgate, tuo mažiau spėjate?
Kaip tik todėl, retsykiais vertėtų sustoti, įsiklausyti į save, išmėginti niekada nebandytus dalykus.

Kviečiu Jus, Mielosios, į pasimatymą Palangoje. Kuomet visas laikas bus skirtas gražiems ir jaukiems dalykams, smagioms kalboms ir geriems darbams.

Porcelianinių puodelių dekoravimas tik priedanga :). Iš tiesų tai paleisim į laisvę savo vidines burtininkes, raganas ir elfes, o vakarėlio pabaigoje susitvarkysim išdavikiškai išsidraikiusius plaukus, susikaišysim marškinėlius ir grįšim į savo šeimas pailsėjusios, atgavusios jėgas, lyg vilkės pasilaksčiusios mėnesienos nušviestame miške.

Namo parsinešite nuostabaus grožio Jūsų dekoruotus puodelius ir šeimynykščiai galės tik nujausti, kokia graži buvo Jūsų dvasinė kelionė į savo pačių vidines menininkes.

Pasižadu palaikyti kiekvieną prisibijančią, netikinčią savo gebėjimais, kol neliks nė vienos, abejojančios moteriška kūrybine galia.

Iki pasimatymo!
Nomeda Marčėnaitė. 24/7

DATA: 2018.09.18 (ANTRADIENĮ)
LAIKAS: 18-21 val.
KAINA: 35 Eur (į kainą įskaičiuotos prefesionalios priemonės ir porcelianinis puodelis).
VIETA: Palanga, informuosime artėjant datai
REGISTRACIJA (privaloma dėl riboto vietų skaičiaus):
https://goo.gl/forms/3A1TrJWbOygAyG4k1

Leave a Reply