RENGINIAI

Lie 25

Vaido Gaižausko autorinė juvelyrikos paroda „Akcentai“

Liepos 25 d. 18 val. Ramybės galerijoje Vaido Gaižausko autorinės juvelyrikos parodos atidarymas. Renginio metu, svečiai bus vaišinami spalvingąja ispaniška paelija, kurią galerijos kiemelyje keps pats autorius!

„Juvelyrika, maistas ir piešimas yra mano gyvenimo aistros. Tai yra tai, kas mane atpalaiduoja po sunkios darbo dienos. Dievinu skanų maistą ir mėgstu jį gaminti. Ypač patinka gaminti svečiams. I maisto gamybą žiūriu kaip i kūrybą. Juvelyrika iš hobio tapo darbu, tad po darbo atsipučiu kitais būdais, kas matosi ir ant mano figūros. Kaip ir juvelyrikoje taip ir maisto gamyboje akcentai yra labai svarbūs. Kartais būtent jie lemia kūrinio pasisekimą. Todėl parodą pavadinau „Akcentai“.“ Vaidas Gaižauskas

O dabar DĖMESIO !!! Vaido Gaižausko juvelyrikos paroda bus eksponuojama iki rugpjūčio 8 d., o atėję pasigrožėti papuošalais, kartu galėsite ne tik atsigerti kavos, pasilepinti desertu, BET IR PASKANAUTI IR KITŲ VAIDO GAIŽAUSKO VIDURŽEMIO JŪROS PATIEKALŲ, nes ispanijoje gyvenantis lietuvis rugpjūčio mėnesį suksis Galerijos virtuvėje 🙂 Labai kviečiame, labai laukiame !!!

Leave a Reply